plisy

Plisy zawsze gotowe do współpracy

Plisy są wyjątkowo elastycznymi i zawsze chętnie współpracującymi osłonami przeciwsłonecznymi. Lekka struktura w kształcie harmonijki doskonale dostosowuje się do każdego typu okna. Nie da się nie lubić plis. To osłony, które codziennie zaskakują swoją zjawiskową elegancją i pomysłową funkcjonalnością.

Plisy zapewniają dobre samopoczucie

Plisy coraz częściej pojawiają się w oknach budynków mieszkalnych i komercyjnych. Przekonują do siebie swoim wyszukanym design i praktycznością. To osłony, które liczą się z twoimi potrzebami. Plisy mogą pięknie filtrować światło promieni słonecznych lub solidnie zaciemniać pomieszczenia. Ty też decydujesz, jaką część przeszklenia chcesz mieć zasłoniętą, a jaką odsłoniętą.

Dlaczego plisy są tak praktyczne

Plisy nie zajmują zbyt wiele miejsca w oknie. To ogromna zaleta tych osłon, która oszczędza cenną przestrzeń, co najbardziej doceniają właściciele małych mieszkań. Wolny parapet może wtedy służyć za dodatkową półkę.
Plisy zachwycają przemyślanym sterowaniem. Można je zsuwać zarówno od dołu, jak i od góry. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą jednocześnie w mieszkaniu zachować prywatność i cieszyć się naturalnym światłem. Jest to możliwe po zasłonięciu plisami szyby od dołu do połowy okna. Górna część przeszklenia pozostaje wtedy wolna i nie ogranicza wpadania do wewnątrz zdrowego oświetlenia naturalnego.

Czym wyróżniają się plisy

Plisy zaskakują swoją prostotą i elegancją. Harmonijkowa struktura nie zagina się i zawsze pięknie się układa nawet w oknie o nietypowym kształcie. Plisy dostępne są w różnorodnych kolorach, dlatego zawsze znajdziesz wśród nich model, który najbardziej będzie odpowiadał twoim potrzebom. Dzięki tej osłonie masz szansę stworzyć w swoim mieszkaniu aranżację z charakterem. Poprzez wybór wysokiej jakości plis, odpowiedni kolor oraz wzór podkreślisz swoje wyjątkowe wyczucie piękna.

Plisy na wymiar

Jeśli wiesz, że żadne inne osłony nie sprawdzą się na twoich oknach tak, jak plisy, warto zamówić je na wymiar. Możesz znaleźć gotowy produkt w dużych supermarketach, jednak nie zawsze zakupiona tam plisa będzie pasować do konkretnego przeszklenia w mieszkaniu. Kolejną zaletą składania zamówienia w sklepie firmowym jest większy wybór różnego rodzaju tkanin, kolorów i wzorów.
Pomiar okna, w których chcesz zamontować plisy, warto zlecić fachowcom. Następnie z dostępnych w salonie próbników wybierz odpowiedni rodzaj tkaniny, kolor i wzór. Materiał, z którego wykonana jest plisa, może być transparentny, półprzezroczysty albo zaciemniający. Na tym etapie możesz także się zdecydować na konkretny odcień komponentów składających się na konstrukcję plisy oraz wybrać najwygodniejszy dla ciebie system sterowania. Składając zamówienie na osłonę przeciwsłoneczną na wymiar, masz pewność, że otrzymasz taki produkt, jaki sobie naprawdę wymarzyłeś. Dzięki temu plisy będą nie tylko cieszyć cię swoim widokiem, ale przede wszystkim będą działać bez zarzutu, wyróżniać się trwałością, solidnością wykonania i nie narażą cię na koszty związane z ich naprawą.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *