balony urodzinowe

Balony – jakie wybrać na imprezę?

Czy czeka cię organizacja urodzin, a może wieczoru panieńskiego? Balony to podstawa tego typu przyjęć. Dzieciom sprawiają wiele radości i każdego wprowadzają imprezowy nastrój. Warto jednak bardziej wgłębić się w temat i poszukać balonów wyjątkowych, takich, które na pewno zaskoczą Twoich gości.

Klasyczny kształt, nietuzinkowy design

Na pewno kojarzysz zestawy kolorowych balonów o jajowatym kształcie. My przedstawimy Ci je w zaskakujących wariantach. Nowością na rynku są balony przezroczyste, z delikatnym, stylowym nadrukiem np. w postaci gwiazdek, czy napisów. Pasują niemal do każdego przyjęcia, ale szczególe sprawdzają się podczas pełnych klasy eventów. Ciekawą opcją są balony tematyczne. Wciąż pozostają w klasycznym kształcie, jednak przez dodatkowe elementy, takie jak papierowe uszy czy nadrukowane oczy, przybierają formę jednorożców lub leśnych zwierząt.

Organizujesz imprezę urodzinową dla swojego dziecka? Zobacz wyjątkowe 
sukienki dla dziewczynek na specjalne okazje w sklepie ewaplatek.pl!

Należy podkreślić, że coraz częściej decydujemy się na stylowe balony, zupełnie inne od tych, które znamy z dzieciństwa np. czarne ze złotymi nadrukami lub białe ze srebrnymi napisami.

Balony cyfry i litery

To spektakularne balony, które królują w świecie blogerów i na Instagramie. Nie dziwi ten fakt, ponieważ są świetnym tłem do zdjęć i jasno komunikują ideę przyjęcia. Zwykle występują w kolorze złotym lub srebrnym, a ich wymiary po nadmuchaniu przekraczają 30 cm. W przypadku tych balonów najczęściej stawiamy na liczby, adekwatne do obchodzonych urodzin, lub litery składające się na imię lub płeć nowo narodzonego dziecka. Warto nadmienić, że w tym przypadku sprawdzą się także balony napisy, które zwykle są bardziej ekonomiczne w porównaniu do pojedynczych liter.

Balony z konfetti

Są to uniwersalne balony, pasujące na każde przyjęcie! Zwykle występują w większych rozmiarach i są przezroczyste. To właśnie wsypane do środka konfetti będzie stanowiło ich podstawowy element ozdobny. Prawdopodobnie to jedyne balony, których przebijanie sprawia radość. Spadający „deszcz” konfetti, to dla dzieci ogromna frajda!

Dobieramy balony do imprezy:

Wieczór Panieński

Zanim zdecydujemy się na zakup balonów, pomyślmy o motywie przewodnim imprezy i wybierzmy pasującą do niego kolorystykę. Klasyką podczas wieczorów panieńskich jest biel i róż, zatem to na te barwy warto postawić. Uniwersalne będą balony przezroczyste, z delikatnymi nadrukami w jasnych kolorach, szczególnie wato poszukiwać tych z napisem „Bride to be”.

Urodziny dziecka

Postawmy na kolory! Wprowadzają sporo radości i są bardzo lubiane przez dzieci! Tutaj również warto rozważyć motyw przewodni przyjęcia. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia statki, postaw na styl marynarski i wybierz balony w kolorze czerwonym, granatowym i białym, jeżeli jest fanem Myszki Mini, wybierz różowe w białe kropki.

Urodziny osoby dorosłej

Wybór jest prosty – złote lub srebrne balony w kształcie cyfr. Jak już wspomnieliśmy, cieszą się teraz bardzo dużą popularnością. Inną, stylową opcją są uniwersalne balony przezroczyste lub w kolorze czarnym i białym, ze złotymi nadrukami.

Baby shower

Zwykle jest to przyjęcie, na którym wyjawia się płeć dziecka, które ma się wkrótce narodzić. Warto zatem postawić na kolorystykę charakterystyczną dla chłopca (błękit) lub dziewczynki (róż).

Post Author: zorganizadmin