hotel spa

Jak zorganizować wyjazd na weekend w SPA z dzieckiem?

Dla wielu rodziców wyjazd z dzieckiem na weekend w SPA, wydaje się być marzeniem nie do zrealizowania. Spora część z nich myśli w tradycyjny sposób: dziecka należy pilnować przez cały czas i nie wolno spuścić go z oka, aby nie zrobiło sobie krzywdy. Nawet w trakcie zabawy z rówieśnikami, należy być gdzieś blisko, aby w koniecznym wypadku zareagować. Jak w takim razie pójść na zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne? Zabrać dziecko ze sobą na taki wyjazd? A może w ogóle podrzucić je komuś bliskiemu? A co jeśli nie mamy go z kim zostawić? Podpowiadamy, jak zorganizować wyjazd z dzieckiem na weekend w SPA.

Wybierz hotel przyjazny dzieciom

Wspólny wyjazd to czas, który poświęcisz nie tylko dla siebie, ale także dla dziecka. Niezmącony spokój, podczas którego można spokojnie porozmawiać na bieżące tematy, ale i nie tylko. Rodzinne spacery i zabawy to niezwykłe doświadczenie zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. Rezerwując nocleg w Hotelu Podklasztorze, wiesz, że dzieci spędzą czas w średniowiecznym, pochodzącym z XII wieku, Opactwie Cystersów. To doskonała okazja by poczuć się jak w baśniowych opowieściach – dziewczynki jako wytworne księżniczki, a chłopcy jako królowie i szlachetni rycerze.

Weekend w SPA – Ty wypoczywasz, dziecko szaleje

To oczywiste, że rodzic pragnie wypocząć, ale dziecko potrzebuje ruchu, koniecznym jest więc wybór miejsca, w którym dziecko będzie miało dużo miejsca dla siebie, swoich figli, tańców i biegania. Dlatego Hotel Podklasztorze posiada salę zabaw – radosne miejsce, w którym dzieci spędzą wspaniałe chwile. Na życzenie rodziców, wykwalifikowana opiekunka zadba o wolny czas maluchów. Na dziedzińcu hotelowym postawione zostały: trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia czy piaskownica – dzieci będą mogły poszaleć na świeżym powietrzu, zmęczyć się, by wieczorem spokojnie zasnąć. Ty zaś będziesz mógł je obserwować w ogródku hotelowym, popijając kawę i herbatę lub oddać się wypoczynkowi w strefie SPA.

Dobre i zdrowe jedzenie

Nowe miejsce to dla dziecka szansa na spróbowanie całkiem innego jedzenia, niż to które na co dzień spożywa w domu, przedszkolu lub stołówce szkolnej. W hotelowej restauracji Miód i Wino szef kuchni przygotowuje specjalne menu, z której najmłodsi mogą wybrać sobie posiłki. Również rodzice będą mogli delektować się wybornymi posiłkami i regionalnymi alkoholami, a tym samym stworzyć SPA dla swojego podniebienia.

Hotel SPA blisko Warszawy i Łodzi

Wybierając się na wypoczynek w SPA, każdy szuka miejsca, które będzie spokojne i ciche. Taki też jest Sulejów, położony nad Pilicą, w bezpośrednim sąsiedztwie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. W miejscowości tej można spokojnie wypoczywać na łonie natury. Wyjazd na weekend jest jednak krótki, dlatego nie warto marnować czasu na zbyt długi dojazd. Lokalizację docenią przede wszystkim mieszkańcy Łodzi i Warszawy, bowiem dojazd zajmie im odpowiednio godzinę i około półtorej godziny jazdy samochodem. Lokalizacja Hotelu Podklasztorze – w centralnej Polsce, niedaleko autostrady A1, pozwala na łatwe dotarcie również mieszkańcom innych rejonów naszego kraju.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *