biżuteria

Perły, a może kamienie? Jaką biżuterię będziemy nosić w 2020 roku?

Każdy kolejny rok przynosi nowe trendy, zarówno modowe, jak i urodowe. Aby zawsze nosić najmodniejsze stylizacje, warto dokładnie śledzić wszelkie pokazy czy przeglądać inspiracje znajdujące się w sieci. W tym artykule postaramy się natomiast podpowiedzieć, jaka biżuteria będzie najmodniejsza w 2020 roku. Sprawdź!

Perły wracają do łask

Perły gościły na szyjach kobiet już wiele lat temu. Z czasem stawały się coraz bardziej oklepane, dlatego panie szukały nowych rozwiązań. Obecnie jednak trend na taką biżuterią powraca. Wszystko za sprawą ich uniwersalności oraz ponadczasowego wyglądu. Naszyjniki czy kolczyki wykonane z tego klejnotu dodają bowiem kobiecości oraz elegancji. W 2020 roku najmodniejsza będzie perła rzeczna oraz perła majorka. Słyną one ze swojego oryginalnego koloru oraz nietuzinkowego kształtu. Warto więc podczas najbliższych zakupów nabyć biżuterię wykonaną z tych surowców.

Kamienie dla każdej z nas

W tym sezonie warto zdecydować się również na kolczyki oraz naszyjnik z onyksu. Jest to piękny czarny kamień, który idealnie pokreśli większość stylizacji, zarówno tych formalnych, jak i nieco mniej. Możemy więc nosić go niemalże codziennie. Taka biżuteria nie powinna również zbyt szybko wyjść z mody. Nie musimy więc obawiać się o to, że ponosimy ją jedynie przez kilka najbliższych miesięcy. W końcu czerń zawsze będzie na topie.

Oprócz onyksu, niezwykle ciekawie prezentuje się również kryształ górski. Jest to najczęściej transparentny kamień o unikatowym kształcie. Nosząc go możemy więc być pewne, ze w zależności od kąta padania światła, będzie przybierał kilka różnych odcieni. Taki „kameleon” spisze się w każdej sytuacji.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *