manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy – jak przygotować płytkę paznokcia?

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Aby jednak cieszyć się piękną i nieskazitelną płytką, należy najpierw odpowiednio ją przygotować. Hurtowania kosmetyczna to miejsce, w którym kupimy wszystkie niezbędne produkty. Jednak co tak naprawdę będzie nam potrzebne? Sprawdź!

Bloczek polerski i cążki

Baza Indigo czy pyłek Pixel Effect to produkty, dzięki którym wykonamy piękny manicure. Aby jednak cała stylizacja była trwała, należy prawidłowo przygotować swoje paznokcie. W pierwszej kolejności należy oczywiście usunąć resztki poprzedniej stylizacji oraz wyciąć bądź odsunąć skórki. Niezbędne mogą okazać się do tego cążki lub tzw. kopytko. Następnie przy użyciu bloczku polerskiego, warto delikatnie zmatowić powierzchnię paznokcia. Dzięki temu hybrydy będą lepiej przylegać do naszej płytki. Zwiększymy więc w ten sposób trwałość całego manicure.

Cleaner i primer

Po zmatowieniu paznokci, warto dokładnie odtłuścić płytkę. Najlepiej użyć do tego cleanera oraz wacików bezpyłowych. Dzięki temu na naszych dłoniach nie pozostaną żadne „paproszki”. Po takim przygotowaniu, możemy rozpocząć aplikację preparatów hybrydowych. Jeśli jednak zauważyłyśmy, że posiadamy bardzo problematyczną płytkę, warto dodatkowo nałożyć na nią primer. Jest to produkt, który nieco przedłuży trwałość naszego manicure. W sklepach dostaniemy go w wersji kwasowej oraz bezkwasowej. Najlepiej jednak zacząć od drugiego wariantu, a w razie konieczności wypróbować mocniejszy primer kwasowy.
Na tak przygotowanej płytce, manicure hybrydowy powinien utrzymać się nawet do 4-6 tygodni.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *