gospodyni domowa

Pomysłowe ubrania pani domu – inspiracje

Każda pani domu, krzątając się w kuchni, nie zwraca uwagi na to, w co jest ubrana. Może jednak warto odwrócić ten trend? Nie mowa tu oczywiście o zakładaniu eleganckich sukni, ani ubrań dla profesjonalistów, takich jak odzież gastronomiczna. Jednak kilka rzeczy w ubiorze pani domu, doda kuchni kolorytu oraz radości. To także propozycje dla męża, partnera lub dzieci – co sprezentować ukochanej kobiecie i mamie.

Koszulka ze śmiesznymi hasłami

Zdobycie niezadrukowanych koszulek Slazenger czy Fruit of the loom, nie powinno być dla nikogo większym problemem. Podobnie jak z nadrukowaniem na nim żartobliwego hasła. Właściwie w tym miejscu ogranicza nas jedynie inwencja twórcza oraz dystans do siebie pani domu. Ta kwestia będzie bardzo indywidualna. Niektórych do łez rozbawi hasło “wielu tu jadło, paru nie przeżyło”, innych z kolei te słowa mogą zranić. Warto więc na początku postawić na bezpieczne hasła jak “Najlepsza gospodyni pod słońcem”.

Chłonne ręczniki z nadrukiem lub haftem

Problem wiecznie brudnych rąk, które trzeba opłukać przed pomocą dziecku. Która z pań domu nie zna tego problemu? Przeczytanie miłych słów wyhaftowanych na ręczniku, z pewnością ociepli serce, nawet gdy mała pociecha będzie bardzo przeszkadzała w przygotowaniu obiadu.

Elegancki fartuszek

To kolejna z bardzo ciekawych propozycji, która ucieszy każdą gospodynię. Dzięki fartuszkom, mniej plam będzie na codziennych ubraniach. Osoby bez dzieci, mogą pozwolić sobie na wiele ekstrawaganckich fartuchów, które z łatwością można znaleźć w sklepach internetowych. Natomiast rodzicom polecamy na przykład fartuszek ze zdjęciem całej familii.

Post Author: zorganizadmin