plecak

Plecak czy torba – co będzie lepsze dla nastolatki?

Każda nastolatka chce wyglądać modnie oraz stylowo. Dorastające młode kobiety starają się więc na co dzień pięknie ubierać, czesać oraz malować. Chodząc do szkoły muszą jednak pamiętać, by nie przesadzać z upiększaniem się. Zamiast w kosmetyki, o wiele lepiej zainwestować więc np. w modną torbę bądź plecak. Jaki pakunek jest jednak obecnie najmodniejszy? Odpowiadamy na to pytanie!

Plecak – dla nastolatki i nie tylko

Młode kobiety nie lubią nudy i klasycznych rozwiązań. Zamiast zwykłego plecaka, lepiej więc wybrać bardziej oryginalny pakunek. Dzięki temu nastolatka będzie mogła wyróżnić się z tłumu oraz wyrazić swoją osobowość. Dobrze jest więc zdecydować się na plecak z uszami królika bądź kolorowy plecak. Pudrowy róż oraz pastelowy błękit są w tym sezonie w najgorętszych trendach. Wybierając pakunek do szkoły warto jednak pamiętać, by posiadał liczne przegródki oraz kieszonki. Niezwykle ważne są również regulowane szelki oraz wzmocniony spód i plecy.

Torba – zawsze w modzie

Licealistki bądź maturzystki o wiele częściej sięgają po torebki, niż po plecaki. Wybierając model dla nastolatki, warto jednak pamiętać o kilku ważnych elementach. Przede wszystkim torba powinna posiadać długi pasek. Dodatkowo musi być wykonana z trwałego, jednak elastycznego materiału. Dzięki temu z łatwością zmieszczą się do niej wszystkie książki i zeszyty. Nastolatki, które noszą do szkoły obiad czy inne posiłki, powinny posiadać również specjalne torby na lunch, wyścielone wodoodporną tkaniną. Zapobiegniemy w ten sposób pojawieniu się plam, w przypadku np. wylania się sosu oraz bezpiecznie przechowamy każde danie.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *