wesele w plenerze łódzkie

Wesele w plenerze. O czym trzeba pamiętać?

Każda para marzy, by jej wesele było udane, a najlepiej również jedyne w swoim rodzaju. Dlatego zamiast korzystać z oferty domów weselnych albo zastanawiać się, czy wybrać hotel pod Łodzią, czy pod Krakowem, niektórym marzy się wesele w plenerze. O czym nie można zapomnieć przy realizacji takiego przedsięwzięcia?

Namiot, stoły i krzesła

Impreza pod chmurką powinna odbywać się w wyjątkowej i malowniczej okolicy. Jakie miejsce wybrać zatem na wesele w plenerze? Łódzkie czy mazowieckie województwo oferują ciche zakątki w pobliżu lasów, które znajdziemy w wyszukiwarce internetowej między innymi pod hasłem “hotel konferencje Łódź”. Południowe krańce Polski umożliwiają z kolei wesele z widokiem na góry.

Bez względu na preferowaną lokalizację, nie obędzie się bez wynajęcia namiotu, stołów i krzeseł. Kiedy organizujemy wesele w lokalu, o wymaganą liczbę miejsc zadba właściciel. W przypadku wesela w plenerze musimy zatroszczyć się o to samodzielnie. Namiot będzie chronić gości przed ewentualnym deszczem i mocno świecącym słońcem.

Dostęp do prądu i toalety

Bez prądu nie uda się żadne wesele. Organizując imprezę w sali bierzemy to za pewnik. Zabawa w plenerze wymaga jednak zapewnienia źródła prądu potrzebnego do oświetlenia, nagłośnienia dla DJ-a czy zespołu muzycznego, ale także osób dbających o katering. Udogodnieniem, które korzysta z elektryczności, jest również klimatyzacja. Warto pomyśleć o niej w przypadku plenerowych wesel – w końcu zwykle planujemy takie imprezy na najcieplejsze miesiące roku.

Na koniec jeszcze jedna kwestia: w pobliżu miejsca zabawy trzeba ustawić przenośne toalety, co generuje dodatkowe koszty. Oczywiście warto dobrze zaplanować całą przestrzeń wokół namiotu, by wizyta w tym miejscu była komfortowa i dyskretna. Przyda się też kilka ławek z daleka od stołów, gdzie będzie można odpocząć od hałasu.

Post Author: zorganizadmin