Poduszki na kanapie inspiracje

Wybieramy dekoracyjne poduszki do salonu

Znajdź inspirację w swoim domu

Rozglądnij się po swoim mieszkaniu by odnaleźć kolory i faktury, które już ci towarzyszą. W ten sposób odnajdziesz paletę kolorów i materiałów dla twoich poduszek.  Postaraj się stworzyć harmonijną kompozycję w całym wnętrzu. W wielu elementach wnętrza możesz odnaleźć  inspirację. Jeśli na przykład w twoim wnętrzu zamontowałeś złocone nowoczesne lampy wówczas dobrym pomysłem jest zastosowanie poduch w których tkaninę wpleciono złote nitki.

Zdecyduj o miejscu i funkcji

Dekorując poduchami niewygodne do tej pory meble zaczną znowu być używane. Krzesło drewniane będzie bardziej komfortowym miejscem do siedzenia jeśli na siedzisku położysz mięciutką poduszkę.   Meble skórzane starzejąc się potrafią stać się naprawdę niewygodne. Może warto udekorować fotel Chesterfield kilkoma poduchami aby znowu stał się często wykorzystywanym przez członków twojej rodziny.

Miksuj

Jeśli nie możesz wybrać między okrągłymi poduszkami w złoty linearny wzór, a prostokątami w kwiaty, po prostu  nie rób tego. Łączenie dekoracyjnych poduszek o różnych stylach i kształtach wygląda świetnie i pozwala zaoszczędzić kłopotów przy wyborze jednego stylu. Jeśli martwisz się że nie będzie to dobrze wyglądać  w nowoczesnym wnętrzu spróbuj użyć poduszek, które mają ten sam prosty wzór, ale różne kształty.

Post Author: zoadmino