lampy

Nowoczesna jadalnia z salonem – jakie lampy uczynią to wnętrze luksusowym?

Coraz częściej w wielu domach możemy zaobserwować połączenie jadalni z salonem. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza w momencie, kiedy w naszym mieszkaniu przebywają goście. Podczas posiłku spędzamy z nimi czas przy stole, natomiast następnie możemy ugościć ich na miękkiej sofie. Dlatego też warto zadbać o ciekawy i nowoczesny wygląd tego pomieszczenia. Oprócz designerskich mebli, warto zainwestować także w nieszablonowo prezentujące się oświetlenie. Jakie lampy podkreślą elegancki charakter salonu z jadalnią? Podpowiadamy!

Lampy do części jadalnianej

Jeśli chcemy wprowadzić do naszej przestrzeni jadalnianej odrobinę luksusu i finezji, powinniśmy zastanowić się nad doborem odpowiednich lamp. Tak niepozorny dodatek może wprowadzić naprawdę ciekawy klimat do tej części pokoju dziennego. Nad dużym stołem w salonie świetnie sprawdzą się lampy kule. Ich prosty i nieprzesadzony wygląd sprawi, że to wnętrze będzie wyglądało szykownie i elegancko. Ponadto umieszczając wiszący żyrandol nad stołem przestrzeń wokół niego zostanie znakomicie oświetlona.

Oświetlenie części wypoczynkowej

Umieszczenie lampy w części wypoczynkowej salonu jest także niezwykle istotne. Znakomicie sprawdzi się tutaj wiszący żyrandol. Białe kule będą prezentowały się wspaniale bez względu na styl w jakim to pomieszczenie zostało urządzone. Jeśli natomiast chcemy, by salon był postrzegany jako luksusowy, możemy umieścić w nim żyrandol złoty. Wówczas z pewnością będzie stanowił nie tylko cenne źródło światła, ale stanie się także doskonałą ozdobą całego wnętrza.

Post Author: zoadmino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *