odzież odblaskowa

Odzież odblaskowa – na jakie elementy garderoby odblaskowej możemy się zdecydować?

Odblaski to małe elementy, które są w stanie zwiększyć naszą widoczność na drodze. Na co dzień powinny posiadać je wszystkie osoby, które przemieszczają się po słabo oświetlonych jezdniach. W niektórych sytuacjach mały odblask nie będzie jednak wystarczający. Pracując przy remoncie nawierzchni czy wykonując inną tego typu pracę, warto zainwestować w specjalną ochronną odzież odblaskową. Na jakie elementy garderoby możemy się zdecydować? Sprawdź!

Górne części garderoby

Osoby wykonujące tak zwane niebezpieczne zawody, powinny każdego dnia nosić specjalną odzież roboczą, która zminimalizuje ryzyko nieszczęśliwego wypadku. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pracujący w pobliżu jezdni, powinni zaopatrzyć się w kurtki odblaskowe. Odpowiednie rozłożenie elementów odbijających światło sprawi, że każdy kierowca ujrzy nas z odpowiedniej odległości. Zamiast kurtki, wspaniale sprawdzi się również bluza odblaskowa. Tego typu odzież dostępna jest zarówno w wersji rozpinanej, jak i zakładanej przez głowę. Każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie. 

Dolne części garderoby

Pracownicza odzież ochronna dostępna jest w wielu rodzajach oraz modelach. Jako dolne części garderoby najlepiej sprawdzą się oczywiście spodnie odblaskowe. Wykonuje się je ze specjalnego materiału, który nie krępuje ruchów. Długie nogawki chronią dodatkowo przed wszelkimi otarciami czy skaleczeniami. Spodnie dostępne są najczęściej w wersji damskiej i męskiej oraz w szerokiej gamie rozmiarów. 

Post Author: zoadmino