dres nike

Dresy na co dzień. Kiedy Ci się przydadzą?

Dresy mają taką samą liczbę zwolenników co przeciwników. Niektórzy zarzekają się, że w żadnej oficjalnej sytuacji nigdy by ich na siebie nie założyli. Inni doceniają ich walory, czyniąc z nich uniwersalny element odzieży. Dlaczego warto mieć w swojej szafie dresy Nike czarne, czerwone lub w innym kolorze? Podpowiadamy, w jakich sytuacjach dresy mogą się przydać.

Na trening

Dres Nike lub adidas to świetny strój do regularnych ćwiczeń. Tutaj sprawdzą się zwłaszcza dresowe spodnie, dzięki którym zminimalizujemy ryzyko otarć i innych urazów nóg – zwłaszcza w czasie ćwiczeń wykonywanych na podłodze. Treningowy dres Nike powinien być wygodny i dobrze dopasowany. Nie może krępować ruchów. Nie warto także stawiać na zbyt grube tkaniny. Z nimi tylko niepotrzebnie się spocimy.

Do biegania i na rower

Dresy nadają się także na treningi poza domem, na przykład biegowe. To dobre rozwiązanie szczególnie wówczas, kiedy nie jesteś jeszcze specjalistą od odzieży termoaktywnej i innych skomplikowanych rozwiązań. Wówczas dres może okazać się idealnym strojem do przebieżek w niższych temperaturach. Przyda się zwłaszcza osobom, które lubią biegać wczesnym rankiem, gdy na zewnątrz jest jeszcze rześko. Dres może być także alternatywą na rower.

Dres na co dzień

Ubrania dresowe to też wygodny sposób codziennego ubioru. W końcu nie każdy lubi od samego rana chodzić w modnych, ale w ściśle przylegających do ciała i niezbyt wygodnych ubraniach. Rozwiązaniem może być dres – bez problemu znajdziesz dresy Adidas XS i wszystkie inne rozmiary. Dresowe spodnie stylizowane na rurki czy cygaretki mogą się nadać nawet na niezobowiązujące wyjście ze znajomymi.

Post Author: zoadmino