światełka

Błyskotliwe pomysły na rozświetlenie wnętrz

Światło w pokojach jest ważne, ponieważ pozwala nam na dłuższą pracę i ułatwia codzienne życie, ale oprócz funkcji użytecznej lampy mogą być też piękna ozdobą w domu. Do wyboru mamy lampy z różnych materiałów, między innymi lampy metalowe czy też lampy miedziane. Kule, sześciokąty czy klasyczne żyrandole dają sprawiają, że oprócz materiałów można wybierać w kształtach lamp.

Lampy nowoczesne czy tradycyjne żyrandole

Wybierając rodzaj oświetlenie warto przemyśleć, na jaki efekt liczymy. Jeśli chcemy, aby całe pomieszczenie było nowoczesne ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie geometrycznych kształtów i minimalistyczne podejście do aranżacji wnętrza. Bardzo często można spotkać lampy składające się jedynie z żarówki czy też lampa kula. Czarna barwa metalowych elementów nadaje nowoczesny charakter temu rozwiązaniu. A jeśli chcemy czegoś bardziej tradycyjnego, ale w modnym stylu można wybrać nowoczesny żyrandol. Srebrne kule zastępują tutaj staroświeckie kryształki, dzięki czemu lampa jest łatwiejsza w czyszczeniu i nie wygląda, jak teatralny rekwizyt.

Jeśli nie jesteś pewny, jakie lampy będą pasować do Twojego domu, warto wybrać te najbardziej minimalistyczne, ponieważ pasują do każdej przestrzeni. W dodatku odpowiedni wybór żarówki sprawi, że będziesz mógł nadać wnętrzu odpowiedni klimat.
A kolejnym plusem minimalistycznych lamp jest to, że dzięki ich prostocie można je łatwo z sobą łączyć. Czy już Cię oświeciło i wiesz, jakie lampy wybrać?

Post Author: zoadmino