różowe przybory

Różowe przybory szkolne – co kupić, aby mieć pewność, że się nie znudzi naszemu dziecku?

Wybierając różowe przybory szkolne powinniśmy sobie zdawać sprawę, że jest to dość trudny kolor. Dorastające dzieci mogą często zmieniać zdanie i nagle uznać, że ich ulubione torby pikowane z materiału już nie są ulubione. Jak więc kupować bezpiecznie?

Worek pudrowy róż – siła dodatków

Jednym z najłatwiejszych wyjść z sytuacji będzie kupienie dziecku dodatków w ulubionym kolorze. Jest to dobre zarówno z kwestii ekonomicznej, ponieważ różowy tornister będzie kosztował dużo więcej niż piórnik czy worek na plecy. Flamingi, kołka czy inne różowe elementy mogą być równie pomocne. Jeśli nie chcemy zdecydować się na duże materiały o danej kolorystyce, możemy wybrać bardziej klasyczne rozwiązania. Pamiętajmy, jednak że to dziecko będzie nosić dane rzeczy, więc pozwólmy mu mieć własne zdanie.

Większe elementy

Z drugiej strony, jeśli chcemy aby dziecko samo wybrało artykuły szkolne może się okazać, że będą to tylko różowe rzeczy. Czasem tak jest, że dana osoba nagle zakochuję się w pewnej barwie i chce ją wszędzie widzieć. Jednak dobrze wiemy, że takie impulsywne decyzje nie zawsze dobrze się kończą. Ta fascynacja neonowym różem może szybko minąć, więc jeśli już decydujemy się na droższe wyposażenie, starajmy się wybrać odcienie, które przetrwają próbę czasu. Dobrym rozwiązaniem są pudrowe różowe lub takie rzeczy, które nawet rodzic chętnie by założył. Wtedy możemy nadać im drugie życie zamiast je wyrzucać.

Czy fascynacja różem przeminie?

Jeśli zastanawiacie się czy ten okres w życiu dziecka przeminie niestety nie dam damy wam jednej konkretnej odpowiedzi. Dla jednych róż to dziecinny kolor, kojarzony właśnie z czasem podstawówki lub przedszkola, kiedy to dzieci chcą się bawić w role dorosłych.

W innych sytuacjach róż pozostaje na całe życie. Tak jak z każdym kolorem, może być w modzie lub znudzić się, ale jeśli chcecie spełnić marzenia waszych dzieci warto im pozwolić czasem nawet na te bardziej ekstrawaganckie pomysły.

Post Author: zoadmino