buty

Jakie nowoczesne rozwiązania możemy znaleźć w butach?

Gdy chcemy kogoś obrazić, czasem decydujemy się powiedzieć, że ktoś jest „głupi, jak but”. Bardzo dużo musiało się zmienić od czasów, gdy ta obelga zyskała swoją popularność, ponieważ teraz projektując buty wykorzystuje się ciekawe i nowoczesne technologie. Czy wiesz, że buty marki salomon wykorzystują wiele ciekawych rozwiązań, które sprawiają, że noszenie butów, nie było jeszcze tak przyjemne!

Używane technologie

Tutaj na przykładzie dwóch modeli, pokażemy, jakie wynalazki są stosowane.

Buty salomon xa pro 3d gtx

Pomysłowe wiązanie sznurówek

Coś tak prostego, jak wiązanie sznurówek wydaje się nie mieć ciekawych rozwiązań, a jednak! Buty wyposażono w specjalne rozwiązanie przyspieszające i ułatwiające ich wiązanie, co sprawia, że buty są bezpieczniejsze i lepiej dopasowane.

Bezpieczeństwo całej stopy

Ta technologia służy do zabezpieczenia stopu i jej wygodę. Nosząc takie rozwiązanie mamy osłonięta stopę od podeszwy środkowej aż po samo sznurowanie.

Profil ramy

Umieszczony w odpowiednim miejscu profil ramy zwiększa bezpieczeństwo, chroni oraz pozwala lepiej kontrolować wykonywane ruchy.

Buty salomon contagrip

Nieprzemakalne materiały

Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów, możemy nosić buty w każdą pogodę i nie martwić się przemakaniem.

Siateczki

Oddychające buty często są uszyte z specjalnej siatki, która umożliwia stopom cyrkulację powietrza, ale zarazem nie pozwala na przedostanie się do niej jakichkolwiek kamyków i okruszków.

Pianki i amortyzatory

W budowie buta często możemy znaleźć materiał, którego zadaniem będzie amortyzowanie wstrząsów – dzięki temu będzie się nam komfortowo spacerowało po różnych nawierzchniach.

A dla kobiet?

Salomon buty zimowe damskie też posiadają podobne rozwiązania, więc Panie nie muszą się martwić, że pokazałam technologie akurat na przykładzie butów męskich.

Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

Post Author: zoadmino