marketing internetowy

Marketing internetowy – co warto o nim wiedzieć?

Bardzo często w marketingu internetowym wykorzystywane są media społecznościowe. Umieszczane w nich treści powinny pochodzić z legalnych źródeł. Popularny Instagram, jest platformą, na której przekaz informacji następuje głównie poprzez udostępniane zdjęcia. Jeśli chcemy korzystać z cudzej twórczości powinniśmy wystąpić o udzielenie licencji do praw autorskich. Dlaczego jest to tak ważne? Jak prowadzić skutecznie marketing w Internecie? Sprawdź!

Regularne szkolenia to konieczność

Internet rozwija się bardzo prężnie. Dlatego też chcąc efektywnie docierać do odbiorców, powinniśmy regularnie uczestniczyć w kursach i szkoleniach. Dokształcanie się z zakresu marketingu internetowego nie należy do najtańszych inwestycji. Z tego względu została wprowadzona ulga na badania i rozwój, z której zdecydowanie warto skorzystać!

Dlaczego warto zadbać o legalność dzieł umieszczanych w mediach społecznościowych?

Bezprawne wykorzystywanie cudzej twórczości może mieć naprawdę przykre konsekwencje. Jest ono niezgodne z prawem, przez co może być surowo karane. Przywłaszczanie sobie cudzych dzieł podlega karze ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch. Dodatkowo, jeśli internauci zorientują się, że nielegalnie korzystamy z dzieł innych twórców, stracą do nas zaufanie. Jak więc widać, warto zadbać o prawa autorskie do zdjęć. W Internecie nielegalne wykorzystywanie fotografii może spotkać się z hejtem, co z pewnością negatywnie wpłynie na postrzeganie marki.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *