bielizna

Wygodna bielizna – czy jest to możliwe?

Gdy myślicie o biustonoszy czy od razu waszą pierwszą myślą jest push-up, wżynające się w ramiona ramiączka i wystając fiszbina? Stanik wcale nie musi być niewygodny! Zobacz, jak odpowiednio dobrać rozwiązanie pasujące do Ciebie!

Gdzie kupować biustonosze?

Zastanawiasz się gdzie lepiej kupić Twoją ulubioną bieliznę? Jednym sposobem jest wyjście do galerii handlowej, przymierzenie i zakup konkretnego modelu. Możesz wtedy sprawdzić kilka modeli i rozmiarów czy zapytać ekspedientki o odpowiednie dopasowanie.

Z drugiej strony nie wszystko znajdziemy w sklepach sieciowych np. trudno dostępne będą biustonosze Samanta. Sklep internetowy, w tym konkretnym przypadku będzie lepszy. Co więcej, w sklepach internetowych możesz znaleźć duży większy wybór rozmiarów. Gdy wpadnie Ci w oko np. Corin Virginia 17871 spokojnie znajdziesz idealny rozmiar, ponieważ możesz wybrać 75B, 70G czy 70J – widzisz ile masz możliwości!

Brafitterka to osoba zajmujące się dobieraniem odpowiedniej bielizny do każdego rodzaju sylwetki. Takie usługi są najczęściej najdroższe i wymagają czasu, ponieważ na stanie salony znajdują się jedynie egzemplarze do przymierzania. Jednak jest ich tak duży wybór, że wybrany stanik będzie idealnie pasował do biust i uwydatniał kobiecość.

Jak kupować?

Kolejną kwestią jest sam sposób kupowania. Po pierwsze, nie powinnyśmy kupować czegoś tylko dlatego, że wydaje się nam, że powinnyśmy to nosić. Gdy coś źle leży, wbija się w skórę lub po prostu jest niewygodne oznacza to, że trzeba szukać dalej.

Ostatnio w modzie były biustonosze soft, które są pięknie wykonane, jednak często nie dają wystarczającego wsparcia dla większych biustów. Lepiej jest wybrać rozwiązanie klasyczne, w którym będziemy się czuć komfortowo. To sama zasada dotyczy staników z push-up’em. Uważasz, że są niewygodne i wolałabyś nosić swój ulubiony stanik bez poduszek – żaden problem! To my mamy się czuć w nich pięknie i komfortowo.

Post Author: zoadmino