lampa

Jakie lampy są teraz najbardziej modne?

W obecnym czasie, kiedy nie możemy wychodzić z domu powinniśmy czuć się w nim świetnie. Każdy element, nawet lampa wisząca wiklinowa powinna przynosić nam dużą radość. Jedni mogą chcieć, aby ich oświetlenie przenosiło ich do czasów wakacji, a inni chcą aby wszystko było eleganckie i nowoczesne. Zobacz jakie lampy najczęściej się wybiera!

Eleganckie czy naturalne 

Aktualnie bardzo popularne jest oświetlenie nawiązujące do ciepłych wysp, gdzie plecione są prawdziwe arcydzieła, co można zobaczyć po tym, że lampa wiklinowa Maja jest bardzo popularna. Inni z kolei wymarzyli sobie żyrandol. Srebrne kule pięknie rozświetlają całe wnętrza, a w dodatku połyskują na piękne kolory. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej popularne niż widywane kiedyś w salonach olbrzymie kryształowe lampy. Nie ważne, w którą stronę pójdziemy ważne, abyśmy byli zadowoleni z wyboru. Potrzebujecie kilku argumentów, aby zmienić coś w wystroju? Spokojnie, my wam podpowiemy!

Eleganckie wnętrza

Jeśli wolicie bardziej klasyczne rozwiązania możecie wybierać wśród bardzo wielu modeli lamp. Co więcej możecie zakupić komplety – lampa wisząca i stojąca idealnie do siebie pasujące. Czego więcej można chcieć? Z mody na pewno nigdy nie wyjdą odcienie metaliczne, szkoło i klasyczna czerń i biel. Teraz to wszystko widzimy w nowej odsłonie – żyrandole zrobione z szklanych kul to najmodniejszy wybór!

Natura w domu

Zimą szybko robi się ciemno, a nawet jak Słońce jest to nie za bardzo mamy jak wykorzystać jego promyki, ponieważ dużą część z nas pracuje do popołudnia, kiedy to już robi się ciemno. Odrobiną Słońca może wtedy być lampa wykonana z plecionki. Nawiązywać będzie do tropików, wakacji i czasu spędzonego wygrzewając się na piasku. Boho dalej króluje we wnętrzach, więc czemu nie skorzystać z możliwości tego stylu!

 

Post Author: zoadmino