różowe bolerka dla dziewczynek

Jak ubrać córkę na uroczystość rodzinną?

Może na razie nie mamy zbyt wiele okazji do świętowania. Choć właściwie okazje cały czas są, a to bardziej sytuacja światowa, w której się znajdujemy nam nie pozwala nam na większe zgromadzenia. No cóż, na razie nie możemy iść na wesele, komunie czy nawet urodziny, ale pomyśleć, zaplanować i wybrać idealny strój zawsze możemy!

Strój dla dziewczynki – najłatwiejsza opcja dla malucha

Najprostszym strojem na większą okazję będzie kupienie spódniczki dla niemowląt, ładnego body i bolerka dla dziewczynek, jeśli pogoda na to wskazuje. A czemu lepiej w takim stroju? Ubranie kilku części będzie wygodniejsze na czas przewijania. W dodatku jeśli pobrudzimy jedną część garderoby, zawsze możemy ją zamienić. W przypadku sukienki trzeba by było ją całkowicie zmieniać.

Oczywiście, że jeśli wolimy ubrać córkę w sukienkę to powinniśmy ubrać ją w sukienkę, ale patrząc na kwestię wygody rodziców chyba lepszą opcją jest wybranie zestawu, który można z sobą dowolnie mieszać i miksować. Daje nam to więcej możliwości, a dobrze wiemy, że dzieci tak rosną bardzo szybko i nie pochodzą za długo w tym samym stroju.

Sukienki na wesele dla mamy i córki

Pewnie większość z nas, na pewnym etapie życia marzyła o posiadaniu pasującego stroju. Nie ważne czy było to w podstawówce z przyjaciółką czy później z partnerem, bo liczy się to, że możemy spełnić tę wizję! Pasujące do siebie kolorystycznie sukienki dla matki i córki mogą mieć różne fasony, tak aby lepiej pasowały do wieku bądź figury lub mogą być swoją idealną repliką. Wszystko zależy od naszego pomysłu!

Post Author: zoadmino