Szminiki zmienijące kolor pod wpływem pH

Inteligentna szminka, czy taka szminka istnieje? Co to jest?

Jest to szminka zmieniająca kolor w zależności od Twojego indywidualnego pH skóry. Niech nie zmyli Cię oryginalny kolor- zielony, niebieski, waniliowy czy żółty- szminki utlenialnej w sztyfcie, widniejącej na sklepowej półce. Szminka po nałożeniu na usta przyjmuje zabarwienie od jasnego różu, czerwonego do głębokiego fioletu, w zależności od wybranego koloru i naturalnego pH.

Szminka zmieniająca kolor pod wpływem pH

Źródło: https://bit.ly/3b79eVL

Przy wyborze pomadki masz wpływ na wybór koloru z rodzin: czerwony, różowy jasny, ciemny- jednak sama szminka stworzy indywidualny kolor na Twoich ustach powiązany z naturalnym pH skóry. Pomadka utleniająca, jaką właśnie jest inteligentna szminka poprzez tworzenie zabarwienia w połączeniu z pH skóry, posiada dłużej utrzymujący się kolor, niż tradycyjna szminka. Również ta cecha szminki jest wykazywana podczas spożywania posiłków- nie ściera się tak szybko.

Szminki zmieniające kolor nie są nowością ostatnich dni. Ich pojawienie się na rynku datuje się na lata 80, XX wieku. Tak- nasze mamy i babcie mogły mieć sposobność używania tego rodzaju pomadek.

Jak nakładać i regulować intensywność koloru szminki?

Intensywność koloru na ustach możesz regulować poprzez:

– ilość warstw nakładanych na usta bezpośrednio nakładając szminkę na usta ze sztyftu, lub

– nakładając pędzelkiem wybraną ilość produktu (co może być przydatne w ograniczeniu intensywności koloru, odcieni zbyt mocnych).

Cechy pielęgnacyjne tych szminek to właściwości natłuszczające- wzmocnienie płaszcza hydro-lipidowego ust, aby zatrzymać jak najwięcej wilgoci, nawilżenie i regeneracja ust.

Jakiego koloru możesz się spodziewać?

Inteligentne szminki dostosowujące kolor w zależności od pH skóry

Źródło: https://drogeriejasmin.pl/q-celia%20pomadka%20utlenialna?filters=p-1_r-48_o-none

zielony → na ustach stworzy kolor ciemnego różu
żółty → słodki róż 
niebieski → delikatny róż
szary → intensywny róż
brązowy → głęboki fiolet

Dzięki szmince utlenialnej „inteligentnej” dostosowującej się do pH ust oraz naturalnego koloru czerwieni wargowej, możesz być pewna, że będzie to wyjątkowy kolor. Skoro mowa o podkreślaniu kobiecego piękna – używaniu szminek – to najwygodniej przy toaletce, dopełnisz ten kobiecy rutuał upiększania.

Post Author: zorganizowana