Urządzenia do dezynfekcji poczekalni - jakie najlepsze?

Urządzenie do dezynfekcji w poczekalni – dlaczego to dobra inwestycja?

Pandemia koronawirusa skłoniła nas do większego dbania o swoje bezpieczeństwo wobec czynników środowiskowych zagrażających życiu. Urządzenia do dezynfekcji stoją dzisiaj już nie tylko u lekarza! Coraz łatwiej natrafić na nie w sklepach czy biurach. Dlaczego każda poczekalnia jest dobrym miejscem na taki sprzęt? Przeczytaj nasz artykuł a nie będziesz miał wątpliwości! 

Dekontaminacja – na czym polega?

Sterylizacja, dezynfekcja, dekontaminacja – na czym polega to co ogólnie znamy jako ,,oczyszczanie powietrza”? Każdy z wymienionych procesów służy redukcji drobnoustrojów i wszelkich zanieczyszczeń obecnych w pomieszczeniu. Jeśli mowa o dekontaminacji, urządzenie do dezynfekcji ma za zadanie usuwanie z powietrza i przestrzeni wszystkiego co może zagrozić zdrowiu człowieka. Nie chodzi tylko o bakterie i wirusy powodujące rozmaite choroby. Urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń radzą sobie świetnie także z cząsteczkami chemikaliów. Ich zastosowanie gwarantuje pełną czystość pomieszczenia. Dowiedz się o nich więcej na https://tomed.waw.pl/.

Urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń – dlaczego warto?

Chcąc przekonać do tego, że urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń to potrzebny element wyposażenia Twojej poczekalni wystarczy powiedzieć jedno. Jest to inwestycja w zdrowie! Przez poczekalnię w gabinecie lekarskim, kosmetycznym a nawet przed biurem w urzędzie codziennie przewija się wiele osób. Co do ich stanu zdrowia nie możemy nigdy być pewni! 

Urządzenie do dezynfekcji sprawia, że w powietrzu nie unoszą się żadne powodujące infekcję mikroorganizmy pozostawione przez ,,zarażaczy”. Nawet jeśli w poczekalni znajdzie się jednego dnia wiele osób chorych na grypę, powietrze pozostanie czyste. W tak wyposażonej poczekalni nikt nie zarazi się ciężką chorobą. 

Inwestycja w urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń to nie tylko wykazanie się szacunkiem dla zdrowia odwiedzających poczekalnię. Dzięki wolnemu od bakterii powietrzu poprawę zdrowia odczują także pracownicy. To oni przecież najczęściej i najdłużej stykają się ze skażonym powietrzem, wystawiając swój organizm na ciężkie próby.

Odpowiedzialny właściciel urzędujący w danym miejscu powinien dbać o bezpieczeństwo swoich interesantów. Z chwilą przestąpienia przez nich progu to on za nie odpowiada, a urządzenia do dezynfekcji mogą mu bardzo pomóc.

Urządzenie do dezynfekcji z generatorem plazmy – czy są skuteczne?

Plazmowe urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń nie bez powodu jest coraz częściej wybierane. Zimna plazma bezpośrednio atakuje każdy patogen obecny w powietrzu, aby zniszczyć jego DNA i RNA. W ten sposób bakterie i wirusy zostają nie tylko unieszkodliwione, ale dosłownie zniszczone. Urządzenia do dezynfekcji z generatorami plazmy wykazują niemal stuprocentową skuteczność w walce ze szkodliwymi mikroorganizmami, co potwierdziły liczne badania. Co więcej, wirusy i bakterie nie potrafią uodpornić się na jej działanie.

Jeżeli zależy nam na stuprocentowym bezpieczeństwie wszystkich przewijających się przez pomieszczenie, plazma zdecydowanie będzie dobrym wyborem. Szczególnie warte uwagi są urządzenia do dezynfekcji w których wykorzystano nowoczesną technologię NanoStrike. Sprzęt tego typu może bez przerwy pracować przez całą dobę, gwarantując stałą czystość powietrza. To przydatne rozwiązanie szczególnie w całodobowych poczekalniach na przykład na dworcu. Co najważniejsze – mogą pracować w obecności ludzi, bez jakiejkolwiek szkody dla ich organizmów! 

Każda poczekalnia powinna być wyposażona w urządzenie do dezynfekcji. Nikt nie chce, by przelotna wizyta przed gabinetem zakończyła się chorobą! Urządzenie do dezynfekcji pomieszczeń z generatorem zimnej plazmy to nie tylko dbałość o zdrowie odwiedzających, ale także swoich pracowników.

Post Author: zoadmino