odzież z nadrukiem

Jak i gdzie zamówić odzież z nadrukiem?

Obecnie większość firm posiada swoją odzież reklamową oraz liczne gadżety promocyjne. Dzięki nim jesteśmy w stanie zbudować silną pozycję danej marki oraz wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw. Z tego właśnie powodu pracownicy noszą bluzy Fruit of the loom czy czapki reklamowe. Nieodzownym elementem stroju w niemal wszystkich firmach są również t-shirty z nadrukiem damskie oraz męskie. Jak i gdzie zamówić jednak taką odzież? Sprawdź!

Firmy oraz rodzaje odzieży z nadrukiem

Na polskim rynku znajdziemy wiele firm zajmujących się produkcją odzieży, na której można nadrukować bądź wyhaftować dowolną aplikację. Właściciele firm najczęściej wybierają dla swoich pracowników ubrania marki Fruit of the loom, Gildan, Stedman, Russell czy Hi Tec.

To firmy znane na całym świecie, które oferują zarówno odzież roboczą, jak i firmową czy reklamową. Ten pierwszy rodzaj to przede wszystkim funkcjonalne i solidne ubrania, w których estetyka czasami jest na drugim planie. Ubrania firmowe i reklamowe muszą również dobrze się prezentować i w ciekawy sposób eksponować logo przedsiębiorstwa.

W ofercie wspomnianych firm znajdziemy więc zarówno klasyczne t-shirty, jak i eleganckie koszule, polówki, spodnie, polary czy kurtki. Wybór jest więc naprawdę duży. Każda firma powinna zatem znaleźć coś dla siebie.

Jak zamówić odzież z nadrukiem?

Aby zamówić odzież z nadrukiem, w pierwszej kolejności należy oczywiście wybrać konkretne modele ubrań oraz obliczyć, ile sztuk danego rozmiaru będziemy potrzebować. Dodatkowo warto przygotować odpowiednie pliki, w których znajdzie się logo marki, slogan reklamowy czy inny element graficzny. Następnie wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią firmę, która przygotuje dla nas odzież z nadrukiem.

Gdzie zamówić odzież z nadrukiem?

Wszelką znakowaną odzież możemy zamówić zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Zakupy online będą oczywiście wygodniejsze i pozwolą Ci na zaoszczędzenie cennego czasu, a zazwyczaj również pieniędzy. Aby zamówić koszulkę z nadrukiem należy wybrać odpowiednią grafikę i metodę znakowania, a potem przesłać niezbędne pliki i złożyć zamówienie. Możesz także zdać się na pomoc konsultantów, którzy podpowiedzą, jak dobrać technikę znakowania do konkretnego projektu. Następnie pozostaje Ci jedynie czekać na przesyłkę.

Do tego wiele firm, w których można zamówić znakowane ubrania przez internet, udostępnia na swoich stronach specjalne kreatory nadruków. Dzięki nim można sprawdzić, jak wybrany wzór czy napis będzie ostatecznie wyglądać na ubraniach. Dlatego koszulkę z własnym nadrukiem najlepiej zamówić właśnie w sklepach internetowych. Świetnym miejscem jest https://www.e-logos.pl, czyli firma, która od lat specjalizuje się w znakowaniu różnorodnych ubrań.

Ile kosztuje zrobienie koszulki z nadrukiem?

Zrobienie koszulki z nadrukiem najczęściej kosztuje kilkadziesiąt złotych – to łączna suma za wykonanie nadruku oraz samą koszulkę. Wszystko zależy od wybranej techniki znakowania, a także wielkości nadruku. Ważna jest też zazwyczaj liczba zamówionych sztuk – większe zamówienia sprawiają, że koszt pojedynczego nadruku rośnie. Niewielki nadruk z folii flex nawet na pojedynczej koszulce można jednak uzyskać już w cenie 13-15 zł. Do tego trzeba oczywiście doliczyć cenę samego ubrania.

Jaką metodę znakowania ubrań dla firmy wybrać?

Poszczególne metody znakowania różnią się od siebie ostatecznym efektem, a także wytrzymałością. Najtrwalszym wzorem na koszulce będzie haft komputerowy. To technika, która jest zbliżona do klasycznego haftu i tworzy na powierzchni materiału trójwymiarowy wzór. Nici używane do haftu komputerowego są bardzo wytrzymałe, wzór można prasować i prać w wysokich temperaturach.

Haft jest nieco odmienną techniką od pozostałych metod znakowania, zbliżoną bardziej do szycia. Za najtrwalszy nadruk na koszulki w pełnym tego słowa znaczeniu można uznać folię flex. W tym przypadku ploter wycina nadruk z folii pokrytej klejem, która następnie jest zgrzewana z materiałem. Oprócz dużej wytrzymałości tej techniki jej atutem jest fakt, że nie potrzeba do niej specjalnego przygotowania – z tego powodu taki nadruk na odzieży firmowej jest opłacalny nawet dla niewielkich zamówień.

Do najpopularniejszych, a przy tym wytrzymałych metod znakowania, należy również sitodruk. Najlepsze odwzorowanie niewielkich szczegółów grafiki na odzieży zapewnia z kolei druk cyfrowy DTG.

Podsumowanie: jak i gdzie zamówić odzież z nadrukiem?

By zamówić odzież z nadrukiem, musisz zdecydować się na sklep internetowy lub stacjonarny. Należy wybrać odpowiedni rodzaj nadruku i przygotować projekt – będzie łatwiej, kiedy skorzystasz ze specjalnego kreatora. Powinieneś też wybrać odpowiednią technikę znakowania. Zwróć uwagę na jej trwałość oraz koszty. Im więcej sztuk odzieży zamówisz, tym powinny być niższe. Potem pozostaje tylko złożyć zamówienie i czekać.

Post Author: zorganizadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *